Şirket Profilimiz

Firmamız 1973 yılında sahıs firması olarak kurulmuş olup 1994 yılında şirketleşerek ticari hayatına devam etmektedir. İş Güvenliği ekipmanları alanında faaliyet göstermekte olan firmamız kişisel koruyucu donanımları sektöründe iş ayakkabıları - iş eldivenleri ürünlerinin üretim imalat ve pazarlamasını yapmaktadır.Ülkemizde ve dünyamızda yaşanan birçok olumsuzluğa karşın, gelecek binyıla daha bir umutla bakmak, yaşamımızı çevremizle birlikte kalkındırmak, ilişkilerimizi insanlığın ortak ahlaki değerlerinin bütünlüğü içerisinde geliştirmek amacıyla, imalat ve ihracat kulvarındayız…

Firmamız 56 Adet Tam otomatik Bilgisayarlı Shima Örgü eldiven makinası ve 1 adet Kore menşeili İLJİN Eldiven Kaplama makinası-1 Adet Çin Menşeili JUBAO Eldiven Kaplama Makinası ile Manisa Organize San Bölgesinde kurulu bulunan 2000 m2 Fabrikamızda Üretim imalat Faaliyetlerine devam etmektedir. FİRMAMIZ ;SİZLERE , TEKSTİL PROMOSYON ve İŞ GÜVENLİĞİ MALZEMELERİ ALANINDA ÇAĞDAŞ KALİTE BİLİNCİYLE ÜRETTİĞİ PROMOSYON ÜRÜNLERİ-İŞ ELDİVENLERİYLE SATIŞLARINIZDAKİ GELİŞİMİNİZDEN SORUMLULUK DUYARAK, UYGUN FİYATLARLA, SAĞLIKLI-HIZLI ÇÖZÜM ODAKLI YÖNTEMLERİYLE HİZMET SUNAR.

MİSYON : "İnsana, üretilenlere ve ,iş yaşamına saygı" ‘ nın temel değer olduğu; verimli, keyifli ve yaratıcı bir paylaşım ortamı oluşturma yoluyla, bugünü geliştiren, geleceği sağlıklı kurmayı amaçlayan ürün ve hizmetlerle, ilişkide bulunduklarımıza değer yaratmaktır.

VİZYON : Bireysel ve kurumsal performansın sürekli gelişimini sağlama amacıyla BEKLENTİLERİ AŞAN ve FARK YARATAN ürün ve hizmetler geliştirip sunarak, yaşamın aydınlığının arttırılması, sürekli öğrenen, gelişen bir Türkiye ve Dünya ölçeğinde daha mutlu yarınlar yaratılması yolundaki katkılara eşlik etmek, hizmet sunmaktır.

ÇALIŞMA ALANIMIZ : Bireysel ve kurumsal performansın sürekli gelişimini sağlamak amacıyla , iş ve işçi güvenliği malzemeleri alanında müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu Nitril & Latex kaplama İş eldivenleri - çelik burunlu iş ayakkabıları ürünlerini kaliteli ve ucuz üreterek ülkemiz sanayisine sunmaktayız.

MARKALARIMIZ : NİTREX ELDİVEN,NİTREX İŞ AYAKKABILARI,TUDOR ELDİVEN,CMR ELDİVEN,SLD ELDİVEN,CARLO VENTO ELDİVEN,ECO 2G eldiven,nitril eldiven,Urban iş eldivenleri SAYGILARIMIZLA

NİTREX İŞ AYAKKABILARI


FİRMA ÜNVANI : NİTREKS ELDİVEN İŞ GÜV.MALZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Haramidere Sanayi Sitesi A Blok
Yakuplu Mah. Safir Sok. No:24/314 Beylikdüzü-İSTANBUL
TEL : 0 212 706 08 00 br
FAX: 0 212 381 79 83